اخبار

حضور آراصنعت در نمایشگاه ایران هلث 1402

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ، دندان پزشکی ، آزمایشگاهی و دارویی ایران هلث 1402 ، در حالی از تاریخ 6 تا 9 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد که شرکت های معتبر و نوآور این حوزه ، حضور فعالی در این نمایشگاه داشتند.

سالن 41B نمایشگاه بین المللی ، محلی بود که پزشکان ، دندان پزشکان و متخصصان زیبایی و صاحبین کلنیک ها ، مراکز درمان و بیمارستان ها برای مشاهده و رونمایی از آخرین تولیدات شرکت تولیدی آرا صنعت طب آسیا خود را به آن جا رسانده بودند.

شرکت آرا صنعت طب آسیا که بیش از 20 سال است ، همواره در ردیف خلاق ترین و نوآورترین شرکت در زمینه تولید تجهیزات پزشکی ، تخت های برقی و یونیت های زیبایی است ، در مرکز کانون توجه علاقمندان و فعالان این حوزه قرار داشت. 

شرکت آرا صنعت طب آسیا ، در این نمایشگاه ، برای نخستین بار از جدیدترین محصولات خود تخت کاشت مو مدل ونوس و صندلی پوست و زیبایی مدل پردیس رونمایی کرد. این دو تخت زیبایی که در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی ، از بهترین کیفیت برخوردار است ، مورد توجه پزشکان محترم و متخصصان قرار گرفت.

تخت های برقی مدل ونوس و پردیس ، با طرح جدیدی در دوخت و با استفاده از بهترین مواد اولیه و موتور های تایوانی اصل ، از بهترین تخت های برقی موجود در بازار به شمار می روند و استقبال بازار های کشور های همسایه ، بخصوص کشور های حوزه خلیج فارس ، خود مهر تاییدی برکیفیت در سطح جهانی این تخت های برقی است.

در ادامه میتوانید گزارش تصویری ار بیست و چهارمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث 1402 را مشاهده بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *