درباره آراصنعت

تجهیزات پزشکی آراصنعت طب آسیا

گروه آراصنعت طب آسیا، از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه‌ی تخت‌های برقی آغاز نمود. از آنجایی که بشر ذاتاَ زیبایی را دوست دارد و هرچه راه‌های رسیدن به زیبایی سهل‌الوصول‌تر باشد، مورد استقبال بیشتری واقع می‌شود، نتیجتاً تیم جوان و خلاق آرا ، اقدام به واردکردن موتورهای ریموت‌دار جهت جایگزینی موتورهای ایرانی نمود.

استقبال مثال‌زدنی پزشکان، تکنسین‌های زیبایی، آرایشگران حرفه‌ای و.. از این تحول عظیم، شرکت آراصنعت را به عنوان جوانترین و خلاق‌ترین گروه تجهیزات پزشکی و زیبایی در بازار رقابت معرفی کرد.

مهندسین طراحی آراصنعت، با شرکت در نمایشگاه‌های جهانی، اقدام به انتخاب و خرید چندین مدل تخت‌های کاشت مو و جراحی‌های محدود نموده و پس از ورود به واحد RD (تحقیق و توسعه) شرکت آراصنعت، با در نظر گرفتن نیاز جامعه پزشکان محترم ایرانی و مسائل فنی، تولید محصولی بی‌رقیب و باکیفیت به نام “صبا” آغاز گردید.

نزدیک به دو دهه از تولید این محصول می‌گذرد ولی همچنان در صدر بازار قرار دارد و خوشبختانه بسیاری از همکاران و رقیبان آراصنعت نیز اقدام به تولید محصولی مشابه نموده‌اند.

آراصنعت، تمام این موفقیت‌ها را در طول این سالها، مدیون مدیریت عامل محترم، جناب آقای سیداکبر آوخ می‌باشد که با انتخاب تیم حرفه‌ای جوان و مهندسین مجرب، توانسته‌اند محصولاتی عالی و باکیفیت تحویل جامعه پزشکی نماید.