مجوزها و گواهینامه‌

شرکت تولیدی آراصنعت طب آسیا، همواره در جهت جلب رضایت مشتریان خود اقدام نموده است. از این رو، برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان محترمی که از خدمات و محصولات آراصنعت استفاده می‌کنند، آراصنعت تمامی مجوزهایی که برای این این مهم لازم است را دارا می‌باشد:

  • پروانه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور
  • پروانه مدیریت کیفیت ایزو 9001 (ISO9001:2015)
  • ایزو 13485 (ISO13485)
  • پروانه کسب تولیدی
  • گواهینامه ثبت طرح صنعتی
  • گواهی ثبت علامت تجاری
  • جواز کسب فروش تجهیزات پزشکی

شرکت تولیدی آراصنعت ثبت در آی مد

آراصنعت، با بیش از 22 سال سابقه درخشان، تولیدکننده انواع تجهیزات پزشکی باکیفیت از قبیل تخت جراحی کاشت مو، صندلی‌های پوست و زیبایی، صندلی‌های برقی، ترالی‌های پزشکی، تابوره‌های پزشکی، صندلی معاینه گوش و حلق و بینی، تخت‌های معاینه لاغری و لیزر برقی، چراغ‌های پزشکی و… می‌باشد.

از آنجاییکه حوزه پزشکی و سلامت، در سراسر دنیا، حوزه‌ای حساس تلقی می‌شود و همواره از جانب پزشکان و بیماران، حساسیت‌های ویژه‌ای متوجه تجهیزات مورد استفاده در این حوزه است، آراصنعت سعی خود را به نحو احسن انجام داده‌است تا با دارا بودن هرآنچه از مجوز و تاییدیه‌ی نهادهای معتبر لازم است، خیال متخصصان و پزشکان را از هر بابت آسوده سازد.

در ادامه، به مجوزها و تاییدیه‌های شرکت آراصنعت، اشاره خواهیم نمود.

ثبت آراصنعت در اداره تجهیزات پزشکی

زمانیکه پزشکان، جراحان و متخصصان زیبایی بخواهند تجهیزات موردنیاز خود را تهیه کنند، اولین موردی که می‌بایست به آن توجه داشته باشند، این است که اداره تجهیزات پزشکی و وزارت بهداشت، آن تجهیزات و شرکت تولیدکننده و ارائه‌کننده‌ی آن تجهیزات را تایید نماید.

دارا بودن تاییدیه و مجوز از اداره تجهیزات پزشکی، به معنای آن است که شرکت تولیدکننده و ارائه‌کننده تجهیزات پزشکی، از تمامی استانداردهای لازم از قبیل کیفیت، متریال مورد استفاده درجه یک، سلامت محیط کارخانه‌ی محل تولید تجهیزات و… برخوردار بوده و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان می‌باشد.

مورد تایید بودن تجهیزات، می‌تواند تبدیل به یکی از دغدغه‌های مهم متخصصان و پزشکان، هنگام تهیه یا استفاده از تجهیزات پزشکی شود. آراصنعت ثبت در اداره تجهیزات پزشکی است.

آراصنعت مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی

آراصنعت با استفاده از بهترین مواد اولیه و ارائه بهترین کیفیت در طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، خود را به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی در خاورمیانه معرفی کرده‌است. کیفیت بالای آراصنعت در امر ساخت و استفاده از بهترین مواداولیه در محیطی کاملا استاندارد، باعث شده تا آراصنعت مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی قرار بگیرد.

– آراصنعت دارای پروانه تولید تجهیزات پزشکی

آراصنعت دارای مجوز اداره تجهیزات پزشکی جهت طراحی، تولید و عرضه‌ی تجهیزات پزشکی در کشور می‎‌باشد.

تولید تجهیزات پزشکی می‌بایست زیر نظر مهندسین خبره و با تجربه‌ی ساخت و پزشکی انجام شود. در طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، توجه به نیازهای بیماران و کادر درمان و پزشکی که از این تجهیزات استفاده می‌کنند، باید مورد توجه قرار بگیرد. تیم تحقیق و توسعه‌ی آراصنعت، با مطالعه‌ی بازار و گرفتن بازخورد از جامعه پزشکان و متخصصان، همواره در جهت بهبود تجهیزات پزشکی تلاش می‌کند.

از آنجا که آراصنعت دارنده پروانه تولید از اداره تجهیزات پزشکی است، سعی کرده تا مطالعات ناشی از تحقیق بازار و توسعه‌ی تجهیزات پزشکی را به‌صورت عملی و در تولید تجهیزات پزشکی به کار گیرد، به نیاز بیماران و کادر درمان به نحو احسن پاسخ دهد و محصولاتی را در سطح و کیفیت جهانی روانه بازار کند.

کیفیت، خلاقیت و نوآوری در تولید تجهیزات پزشکی توسط آراصنعت، باعث شده تا بعضی از محصولات آراصنعت، به عنوان طرح صنعتی در سازمان ثبت اسناد کشور، به ثبت برسند. در ادامه به بخشی از آنها اشاره خواهیم کرد.

نماد اصالت کالا تخت کاشت مو آراصنعت

اگر با برند آراصنعت آشنایی داشته‌باشید، به خوبی می‌دانید که تخت جراحی کاشت مو آراصنعت با نام مدل صبا، یکی از محصولات پرطرفدار و محبوب مورد استفاده پزشکان، جراحان و متخصصان زیبایی در خاورمیانه می‌باشد. این تخت‌ها که در سه مدل طراحی و تولید شده‎‌اند و تنها در تعداد موتور برقی‌شان با یکدیگر تفاوت دارند، با سه کد 2000 ، 3000 ، 4000 شناخته می‌شوند.

تخت جراحی کاشت مو آراصنعت مدل صبا، مدل بومی‌سازی‌شده‌ی طراحی سال 2007 میلادی کشور ایتالیا است. این تخت، پس از عملیات مهندسی معکوس و اعمال تغییرات و بومی‌سازی آن، در اداره ثبت اسناد کشور، با نام برند آراصنعت به ثبت رسیده‌است.

طراحی و تولید این تخت، با نام تجاری آراصنعت انجام شده و فروش و عرضه‌ی آن نیز، صرفاً با نام برند آراصنعت امکان‌پذیر است و هرگونه کپی‌برداری و سوءاستفاده، مورد پیگرد قانونی و پیگیری وکلای شرکت آراصنعت قرار می‌گیرد.

نماد اصالت کالا تخت کاشت مو آراصنعت و مشخصات معرفی آن، برروی پلاک فلزی و بدنه‌ی این تخت جراحی برقی، حک شده‌است که آراصنعت همواره از مشتریان عزیز خود می‌خواهد تا قبل از خرید، برای اطمنیان از اصالت محصول، به آن توجه داشته‌باشند.

تخت معاینه الکتریکی مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی

استفاده از موتورهای برقی در طراحی و تولید تخت‌های معاینه و جراحی، تحول عظیمی در صنعت تجهیزات پزشکی به وجود آورد. به‌گونه‌ای که رضایت خاطر و آرامش بیشتری را هم برای بیماران و هم برای کادر درمانی که استفاده از تخت‌های مکانیکی برای آنها سخت بود، به‌ ارمغان آورد.

شرکت تولیدی آراصنعت نیز، با استفاده از دانش روز مهندسین خود، از سالها پیش و با توجه به نیاز جامعه پزشکی، اقدام به تولید تخت‌های برقی در مدل‌های مختلف نمود. آراصنعت با واردات انحصاری موتورهای تایوانی پرقدرت، مشکل ناشی از قدرت کم و کیفیت پایین تخت‌های برقی موجود در بازار را برطرف نمود و تمامی استانداردهای کیفیت را در تولید تخت‌های معاینه برقی و الکتریکی به کار برد.

تجهیزات پزشکی و تخت معاینه برقی آراصنعت، به عنوان تخت معاینه الکتریکی مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی معرفی و شناخته می‌شود. مطب‌ها، مراکز درمانی، پزشکان و… می‌توانند با خیال آسوده از کیفیت این تخت‌ها، اقدام به سفارش کنند.

شرکت تجهیزات پزشکی آراصنعت

همانطور که در فوق اشاره شد، شرکت آراصنعت، تمامی مجوزها، استانداردها و تاییدیه‌های لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی و همچنین استانداردهای ایزو، پروانه تولید، پروانه و جواز کسب، گواهینامه ثبت طرح صنعتی و… را دارا می‌باشد تا مشتریان عزیز بتوانند با اطمینان بیشتری اقدام به خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود کنند.

یکی از امکاناتی که آراصنعت برای مشتریان خود فراهم کرده و برای مشتریان نیز، بسیار جذاب است، این است که آنها می‌توانند تجهیزات موردنیاز خود را بر اساس نیاز خود، سفارشی‌سازی کرده و برای تولید، سفارش خود را نزد کارشناسان فروش آراصنعت ثبت بفرمایند.

آراصنعت، به‌عنوان تولیدکننده دارنده تاییدیه اداره تجهیزات پزشکی، امکان این را دارد تا در رنگ‌های متنوع (بسته به سلیقه‌ی مشتریان)، تعداد موتورهای به‌کار رفته، آپشن کنترل‌کننده‌ی زیرپایی (پدالی) و دیگر آپشن‌ها و موارد سفارشی، با توجه به نیاز و خواسته‌ی مشتریان، کلینیک‌ها و… اقدام به تولید تجهیزات پزشکی نماید.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با از طریق شماره‌تماس‌های آراصنعت و صفحه‌ی تماس با ما، با کارشناسان آراصنعت در ارتباط باشید.